Державне Межигір’я переходить на літній режим роботи
Любі наші відвідувачі!
З 1 травня державне Межигір’я переходить на літній режим роботи.
Відтепер ми чекатимемо на вас щодня з 9:00 до 22:00. Каса працюватиме до 20:00.
Більше часу для прогулянок, відпочинку та насолоди природою.
До зустрічі у парку!