Співпраця з бізнесом

Спеціальна адміністрація парка-пам’ятки “Межигір’я” планує співпрацювати з бізнес-партнерами на умовах повної прозорості та відкритості! 
Йдеться про рівні умови співпраці за принципами повної прозорості та відкритості.
Задля реалізації даної концепції адміністрацією парку буде впроваджуватися система авторизованого касового партнера з автоматизованою системою обліку для забезпечення доступу до загальної звітності всіх партнерів.
Яким чином державний парк-пам'ятка "Межигір'я" співпрацюватиме з бізнесом? 
Державною установою парк-пам'яткою “Межигір'я” вивчено наявний досвід і таким чином визначено єдину комерційну політику. Це для всіх рівні умови і все максимально відкрито. Саме за таким принципом працює парк-пам'ятка.
Нагадуємо, наразі на території парку-пам'ятки “Межигір'я” працює міжвідомча комісія. Перевірка наявності і огляд майна “Межигір’я” є першим етапом процесу передачі в управління державній установі “Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення “Межигір’я” арештованих активів, які знаходяться на території парку і на які накладений арешт у кримінальному провадженні у справах експрезидента Януковича після Революції Гідності.
Офіційне відкриття відбудеться вже цього місяця, слідкуйте за оновленнями.

Команда Парку-пам’ятки «Межигір’я» запрошує до співпраці, пропонує стати партнером і відкрита до пропозицій

Так ви зможете отримувати усі останні новини, акції, а також цікаві факти про тварин та рослини парку

Дякуємо за підписку! 

Невдовзі сповістимо Вас про свіжі події та новини, слідкуйте.

Can't send form.

Please try again later.