Підготовка до першого туристичного сезону “Межигір’я” триває, відкриття заплановано у травні-спеціальна адміністрація

Підготовка до першого туристичного сезону “Межигір’я” триває, відкриття заплановано у травні-спеціальна адміністрація

У квітні 2024 року розпорядження №321-р Кабінету Міністрів України забезпечило законні умови для передачі в управління Парку-пам’ятці активів (майна), що дало старт для підготовки до офіційного відкриття першого туристичного сезону-2024 парка-пам’ятки «Межигір’я».

Спеціальна адміністрація парка-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Межигір'я» повідомляє, що продовжується підготовка до офіційного відкриття туристичного сезону-2024.

В.о. директора парка-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Межигір'я» Сергій Юзвенко повідомив, що про дату офіційного відкриття для відвідувачів туристичного сезону-2024 буде повідомлено незабаром.

«Парк-пам’ятка «Межигір’я» є не тільки цінним зразком садово-паркового будівництва, а й унікальним природним парковим. Новостворена державна установа працює відповідно нормативно-правовим документам і будує роботу парку-пам'ятки фактично з самого «фундаменту»: від оформлення земельних ділянок, які визначені ЗУ, перевіркою роботи систем життєдіяльності, обліку рослин, тварин, техніки в парку-пам’ятці до розробки нових можливостей для масового відпочинку людей на природі. Про дату офіційного відкриття парку-пам'ятки для відвідувачів буде повідомлено незабаром», — сказав С. Юзвенко

Зокрема, розпорядження №321-р Кабінету Міністрів України забезпечило законні умови для передачі в управління парку-пам’ятці активів (рухомого майна), що є складовою інфраструктури парка-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Межигір'я» і використовується в тепло-, електро-, водопостачанні та водовідведенні. Тобто це майно, яке знаходиться на державних землях та забезпечує безперебійну роботу державної установи.

Кабінет міністрів України погодив пропозицію АРМА (Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів) і Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів щодо передання в управління парку-пам'ятці активів, на які було накладено арешт у кримінальному провадженні.

Державна установа «Межигір`я» закликає стежити за новинами на офіційних вебресурсах та підписуватись на офіційні сторінки у соціальних мережах:

➡️ Офіційний сайт: https://mezhyhiria.mepr.gov.ua

➡️ Facebook: https://www.facebook.com/mezhyhiria.official

➡️ Instagram: https://www.instagram.com/mezhyhiria_official

Як повідомлялось раніше, за ініціативи КМУ, спільними зусиллями ВРУ та Президента В. Зеленського, ЗУ про створення парку-пам’ятки «Межигір'я» вступив в дію у 2023 році і повернув у державну власність те, що належить народу України, створивши новий об’єкт природно-заповідного фонду України на землях державної власності, що є свідченням реальних кроків відновлення справедливості в державі та підтвердженням демократичних процесів в Україні.

Всі надходження від діяльності державної установи парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Межигір'я» відтепер надходитимуть у державну скарбницю, а працівники будуть офіційно працевлаштованими особами.