Вітаємо з Днем сім'ї!
Прийміть наші найщиріші побажання щастя та злагоди. Хай у вашій родині завжди панують любов, взаємодопомога і взаєморозуміння!
З повномасштабним вторгненнням в Україну ми сильні та єдині, як ніколи раніше розуміємо, що важлива цінність у житті — це рідні та близькі люди. Українці- один з тих народів, що усвідомлює важливість кожної хвилини часу проведеного разом із родиною.
Незабаром, вже цього місяця, офіційне відкриття державного“Межигір'я” і ми впевнені, що природа та атмосфера парку-пам'ятки з його новими можливостями для відпочинку з родиною або для зустрічей з друзями надихне всіх і кожного.
Слідкуйте за нашими анонсами на офіційних ресурсах.
Вже незабаром…